Menu
-
-

Sprzedam: Dom - rynek wtórny

1 180 000 zł, 491 m2, Pszczyna

12 zdjęć
OGŁOSZENIE PRYWATNE

Do sprzedania dom wielorodzinny, wolnostojący z częścią usługową. Dom położony jest w Pszczynie na osiedlu Kolonia Jasna.  Dom składa sie z trzech kondygnacji oraz przylegającego do domu garażu.

Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu dwie przychodnie lekarskie, dwie apteki, punkty handlowo- usługowe, korty tenisowe, plac zabaw, kościół.

 
Dom składa sie z całkowicie odrębnych dwóch mieszkań z niezależnymi wejściami oraz z wyodrębnionej powierzchni przeznaczonej na działalność gospodarczą rowniez z niezależnym wejściem, bezpośrednio z ulicy Słonecznej.

Całkowita powierzchnia użytkowa całej nieruchomosci to 490,55 m kw. W tym powierzchnia usługowa to 68,9 mkw. Dom zlokalizowany jest na działce o powierzchni 567 m kw.

Istnieje możliwość powiększenia powierzchni usługowej poprzez adaptację powierzchni piwnicznych.

Dom zbudowany w technologii tradycyjnej - murowanej w latach 80- tych, następnie rozbudowany i zmodernizowany w latach 2000. Budynek ocieplony, otynkowany, elewacja budynku wykończona płytami kamiennymi z piaskowca. Dach wielospadowy kryty wysokiej klasy dachówką ceramiczną. Kominy z klinkieru z czapą z piaskowca. W oknach zewnętrze rolety antywłamaniowe.

Od frontu teren ogrodzony jest płotem murowanym z piaskowca z elementami kutymi. Teren wokół nieruchomosci jest zagospodarowany- obsadzony zielenią oraz wyłożony jest kostką granitową oraz betonową.
 
Część usługowa na parterze (o powierzchni 68,9 m kw), posiada przestronne okna mahoniowe; na elewacji - elementy marmurowe. Wnętrze jest do wykończenia.

Mieszkanie nr 1 posiada powierzchnię użytkową 172,7 m kw i składa sie z:

? przedpokoju, z którego jest wejście do małej łazienki z wc i umywalką
? z kuchni
? otwartej części jadalnianej wraz z salonem z kominkiem (kominek z wkładem marki jotul)
? 4 pokoi

Z salonu / jadalni znajduje sie zejście do pokoju (przyziemie) z dodatkowym, kominkiem z otwartym paleniskiem. Z pokoju jest wejście do części gospodarczej-piwnicznej z przeznaczeniem np. na pralnię.

Z salonu /  jadalni jest wejście na niewielkie półpiętro, gdzie znajdują sie trzy pokoje (sypialnie) oraz duża łazienka z kabiną prysznicową, z wanną z hydromasażami, wc, bidetem, umywalka (wszystko marki roca). Przy łazience znajduje sie dodatkowe pomieszczenie- schowek np. na środki czystości, odkurzacz, itp.

W części mieszkalnej nr 1 posadzki wykonano w zależności od funkcji pomieszczenia: mozaika debowa, parkiet dębowy, płytki ceramiczne, korek, panele dębowe oraz lastriko w części gospodarczej- piwnicznej.
Wykończenia ścian: płytki ceramiczne, boazeria dębowa, tapeta, tynk + farba.
W całym mieszkaniu oraz części piwnicznej stolarka okienna drewniana (mahoń) wykonana na zamówienie.

Drzwi wejściowe drewniane z drewna egzotycznego wykonane na zamowienie, drzwi wewnętrzne - typowe płytowo-płycinowe. Schody zewnętrzne do mieszkania z granitu z kutą poreczą.

Instalacje: energia elektryczna, woda, kanalizacja  miejska), gaz, instalacja alarmowa i domofonowa. Centralne ogrzewanie: piec gazowy "Buderus G 124". W mieszkaniu częściowo ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe (grzejniki nowego typu).

Mieszkanie nr 2 jest bardziej reprezentatywne, o wyższym standardzie wykończenia. Wnętrza zdobione sztukaterią, ornamentami oraz witrażami w oknach. Mieszkanie wykończone wysokiej jakości materiałami: drewno egzotyczne, dębowe parkiety, posadzki marmurowe, piaskowiec. Do mieszkania prowadzą schody zewnętrzne z granitu, z kutą poreczą.

Mieszkanie nr 2 posiada powierzchnię użytkową 248,95 m kw i składa się z:

? klatki schodowej, ze schodami marmurowymi z kutą poręczą. klatka schodowa posiada pomieszczenie (szyb) na windę z zamontowanym mechanizmem wyciągowym.
? przedpokoju, z którego jest wejście do małej łazienki z wc i umywalką
? kuchni
? salonu z marmurowym kominkiem gazowym- z salonu jest przejście do otwartego pokoju/ gabinetu oraz do salonu telewizyjnego z kminkiem kaflowym z zamkniętym paleniskiem (marki jotul)
? sypialni
? łazienki (w łazience kabina prysznicowa wykonana z marmuru i szkła, wanna wolnostojąca, wc, bidet, umywalka z blatem marmurowym. Podłoga oraz niektóre elementy wykonane z marmuru.
? schody drewniane z balustradą rzeźbioną z drewna egzotycznego

Na piętrze mieszkania nr 2:

? 3 pokoje - w tym: sypialnia, pokój dzienny z którego prowadzą drewniane schody na poddasze użytkowe, dodatkowy pokój
? łazienka z kabiną prysznicową, wc, bidetem i umywalką
? pomieszczenie gospodarcze
? mały schowek np na środki czystości.

 
W mieszkaniu nr 2 stolarka okienna drewniana (mahoń), drzwi wejściowe z drewna egzotycznego, drzwi wewnętrzne drewniane oraz z drewna egzotycznego z częściowym przeszkleniem (szkło szlifowane) - wszystko wykonane na zamówienie.

Okładziny ścian: w zależności od pełnionej funkcji pomieszczenia: tynk + farba, elementy dekoracyjne z marmuru, ornamenty, wysokiej klasy tapeta oraz plytki ceramiczne, boazeria modrzewiowa, drewno egzotyczne.

Posadzki pomieszczeń: w zależności od pełnionej funkcji pomieszczenia: marmur, parkiet debowy, płytki ceramiczne, mozaika dębowa, wykładzina dywanowa.

Instalacje: energia elektryczna, woda, kanalizacja (miejska), gaz, instalacja alarmowa i domofonowa; instalacja centralnego odkurzacza, klimatyzacja. Centralne ogrzewanie: piec gazowy "Buderus Logamax GB 112" W mieszkaniu ogrzewanie podłogowe, ścienne i grzejnikowe.

Kontakt: - tel. 730 326 170 (osoba prywatna)

Kontakt

Osoba prywatna
tel. 730 326 170
Ilość wysłanych formularzy: 1
no image